Gwiaździsty napisał(a):

|
O czym Ty pier.....isz. Chyba chodziło Ci o piłkarzy ? Przeczytaj sobie co napisał delegat po tym meczu, kto co śpiewał bo widzę, ze masz problem z czytaniem tekstu.
|
Tak, chodziło mi o piłkarzy. Z kontekstu to jasno wynikało. Daj jakiś link do raportu delegata bo mam rozumieć że ty go czytałeś że jesteś taki pewien?
Ponadto od kiedy to raport delegata jest dla Ciebie taki wiarygodny? Pewnie jak pisał, że po meczu Wisła-Arka biliśmy piłkarzy przeciwnika to tez uznałeś to za pewnik? Bo "raport delegata"? Ponadto jak to w końcu jest. Ci delegaci z PZPN są za Legią czy nie za Legią? Bo skoro tak bardzo forsują ich ukochaną drużynę to powinien to pominąć w raporcie a nie opisywać? Coś mi tutaj nie pasuje.