Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21187
Stary 18.05.2012, 07:34
Ela napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę tylko, iż nasi za " Zawsze nad wami ...... " także nie zostali ukarani dyskwalifikacją.
Bo tak się składa, że nasi piłkarze nie śpiewali tylko podskakiwali i klaskali jak kibice śpiwali, a to już co innego.
Odpowiedz cytując