Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13681
Stary 18.05.2012, 06:50
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
O, Kirm - napastnik:

http://www.transfermarkt.co.uk/en/an...8393_2008.html

http://www.transfermarkt.co.uk/en/an...8393_2007.html

---

Obejrzałem sobie skrót sparingu z Widzewem. Ten Miskiewicz (w tych 3 minutach) sprawił dobre wrażenie. Po powtórce rogu widać, że ma umiejętność której nie miał żaden bramkarz Wisły... Piekutowskiego? - grę w powietrzu na przedpolu.
Nie rób sobie jaj z pogrzebu. Bardzo Cię o to proszę.
Kirm nie był złym zawodnikiem, On poprostu zapomniał jak się gra w piłkę. Oglądałeś film pt. "Kosmiczny mecz¨? Jeśli tak, to nie powinieneś mieć problemów z zrozumieniem
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 18.05.2012 o godz. 07:14.
Odpowiedz cytując