Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13679
Stary 18.05.2012, 06:32
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Ja też bym osobiście takiego zawodnika wolał i myślę że cena max 200 tyś była by do zaakceptowania przez obe strony.

Chłopak z roku na rok się rozwija jednak można mieć wątpliwości i nie trudno się z tobą zgodzić. Natomiast co powiesz o całym naszym planowanym zaciągu?
Jedna wielka niewiadoma! Przy ich dokonaniach ten chłopak to profesor.

http://www.youtube.com/watch?v=9EB0hzkyg7A

Bramki 1:20 , 1:41 , 2:16 , 2:47 , 3:17 , 3:28 - MASAKRACJA !

Jeśli to jest to co ten chłopak potrafi ... to ja nie mam więcej pytań, biorę go w ciemno. Ps : Wysłałem łysemu linka...
gość jest dobry, fajnie ułożona stopa, w miarę szybki, zdecydowany. Tyle że z tego filmiku to ja w pierwszej kolejności wziąłbym tych gości co mu dogrywali; mocne i celne wrzutki, odpowiednio dokręcone, fajna kombinacyjna gra. Może faktycznie Łysy Łeb powinien czasem poczytać to forum /
Odpowiedz cytując