Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17069
Stary 18.05.2012, 00:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Błąd, panie Szpen
Prawda wygląda inaczej:
W 2007 roku były nastroje antypisowskie ze względu na wmawianie ludziom przez media że istnieją jakieś latające wszedzie i sprawdzjące wszystko CBA

Wiesz, ja mieszkam w Polsce i nigdzie nie widziałem latającego CBA. Może dlatego, ze nie miałem dostępu do możliwości korupcji czy kradzieży majątku naszego kraju?
Wpadłem do tematu poruszony (serio, dawno nic mnie tak nie wku...) bankructwami polskich firm budowlanych na A2, a tu wszystko po staremu. "Dyskusja" z jakimiś ułomnymi.



Wiedziałem, że to Euro to będzie porażka, ale nie sądziłem że skończy się dramatem wielu Polaków: (byłych) właścicieli firm, ich (byłych) pracowników. W moim odczuciu - pewne granice zostały przekroczone.
Ale wszyscy mamy się uśmiechać, żeby nie psuć "atmosfery".

Ryży nawet ocenił stan A2. Z helikoptera. Dojechać byłoby trudniej...

Też tak macie, że czujecie się jak w domu wariatów? Nie wydaje wam się, że wszystko tu jest już tak gruntownie s.......one - naszymi własnymi rękami, że pora się zwijać?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2012 o godz. 00:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!