FraMat napisał(a):

Błąd, panie Szpen
Prawda wygląda inaczej:
W 2007 roku były nastroje antypisowskie ze względu na wmawianie ludziom przez media że istnieją jakieś latające wszedzie i sprawdzjące wszystko CBA
Wiesz, ja mieszkam w Polsce i nigdzie nie widziałem latającego CBA. Może dlatego, ze nie miałem dostępu do możliwości korupcji czy kradzieży majątku naszego kraju?
|
Wpadłem do tematu poruszony (serio, dawno nic mnie tak nie wku...) bankructwami polskich firm budowlanych na A2, a tu wszystko po staremu. "Dyskusja" z jakimiś ułomnymi.
Wiedziałem, że to Euro to będzie porażka, ale nie sądziłem że skończy się dramatem wielu Polaków: (byłych) właścicieli firm, ich (byłych) pracowników. W moim odczuciu - pewne granice zostały przekroczone.
Ale wszyscy mamy się uśmiechać, żeby nie psuć "atmosfery".
Ryży nawet ocenił stan A2. Z helikoptera. Dojechać byłoby trudniej...
Też tak macie, że czujecie się jak w domu wariatów? Nie wydaje wam się, że wszystko tu jest już tak gruntownie s.......one - naszymi własnymi rękami, że pora się zwijać?