Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13671
Stary 17.05.2012, 20:55
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Prawdę powiedziawszy, wolałbym takiego zawodnika niż powrót Pawła Brożka. Po pierwsze, klub może na nim zarobić, po drugie jest szansa, że jeszcze się rozwinie.

Jakkolwiek nie wiadomo, czy pasowałby do zespołu. Po liczbie bramek tak w gruncie rzeczy nie wiemy nic. Jeśli chcemy mieć drugiego napastnika i grać w ustawieniu 4-4-2 to ten drugi powinien niekoniecznie strzelać dużo bramek, ale też potrafić wypracowywać sytuacje. Strzelca(czytaj: Genkova) już mamy.

Pojawia się jednak pytanie, czy ten kontrakt to rzeczywiście do 30.06.2012, czy jednak dłużej.
Ja też bym osobiście takiego zawodnika wolał i myślę że cena max 200 tyś była by do zaakceptowania przez obe strony.

Chłopak z roku na rok się rozwija jednak można mieć wątpliwości i nie trudno się z tobą zgodzić. Natomiast co powiesz o całym naszym planowanym zaciągu?
Jedna wielka niewiadoma! Przy ich dokonaniach ten chłopak to profesor.

http://www.youtube.com/watch?v=9EB0hzkyg7A

Bramki 1:20 , 1:41 , 2:16 , 2:47 , 3:17 , 3:28 - MASAKRACJA !

Jeśli to jest to co ten chłopak potrafi ... to ja nie mam więcej pytań, biorę go w ciemno. Ps : Wysłałem łysemu linka...
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 17.05.2012 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując