Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55627
Stary 17.05.2012, 20:29
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Andre ALves 28 lat. Pewnie dostał do tego mega kontrakt na Cyprze.

Co do Rumuni to ja nie wiem czy chcialbym się pchać do Polski mają do nie dawna dwa miejsca w Cl, w tym jeden bez eliminacji. Do tego Steua czy Rapid pewnie płacą więcej od Wisły. Dlatego młody utalentowany rumun będzie w pierwszej kolejności marzył o trafieniu do 9 lig w europie lepszych sportowo i finansowo niż polska, do tego raczej będzie wolał zarabiać dobre pieniądze u siebie w kraju( blisko rodziny itp) niż pchać się w nieznane.
Ani Steaua ani Rapid, ani żadna inna drużyna w Rumunii nie płaci więcej.
Jest coś innego. Ten rynek jest penetrowany przez kluby włoskie i łatwiej do Włoch trafić z Rumunii niż z Polski
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując