Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21178
Stary 17.05.2012, 20:24
I teraz idę o zakład. Terminarz będzie taki, że Śląsk na 100 % będzie grał w którymś z tych pięciu meczów z Legiunią. Oczywiście zupełnie przypadkiem.

Założycie się o tysiąc złotych chłopaczki z eł3?

P.S. I jeszcze jedno. Czemu przymierzany do gry w Legiunii Celeban uniknął kary, mimo że wyraźnie widać na materiałach że także śpiewał?
Ostatnio edytowane przez FooFighter : 17.05.2012 o godz. 20:53.
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
Odpowiedz cytując