|
I teraz idę o zakład. Terminarz będzie taki, że Śląsk na 100 % będzie grał w którymś z tych pięciu meczów z Legiunią. Oczywiście zupełnie przypadkiem.
Założycie się o tysiąc złotych chłopaczki z eł3?
P.S. I jeszcze jedno. Czemu przymierzany do gry w Legiunii Celeban uniknął kary, mimo że wyraźnie widać na materiałach że także śpiewał?
Ostatnio edytowane przez FooFighter : 17.05.2012 o godz. 20:53.
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
|