Cytat:
|
Węgrzech (np. Alves, który teraz strzela bramki dla Omonii), Rumunii
|
Cytat:
|
W Wiśle w podstawowym składzie powinni występować zawodnicy maksymalnie do 26 roku życia uzupełnieni 1-2 zawodnikami doświadczonymi wiekowo
|
Andre ALves 28 lat. Pewnie dostał do tego mega kontrakt na Cyprze.
Co do Rumuni to ja nie wiem czy chcialbym się pchać do Polski mają do nie dawna dwa miejsca w Cl, w tym jeden bez eliminacji. Do tego Steua czy Rapid pewnie płacą więcej od Wisły. Dlatego młody utalentowany rumun będzie w pierwszej kolejności marzył o trafieniu do 9 lig w europie lepszych sportowo i finansowo niż polska, do tego raczej będzie wolał zarabiać dobre pieniądze u siebie w kraju( blisko rodziny itp) niż pchać się w nieznane. A zgodzisz się chyba że jeśli ktoś jest dobry to będzie miał oferty z innych klubów. Zgadzam się z Bednarzem że polityka Wisły powinna bazować na szukani okazji, tylko żeby niej bazować trzeba mieć jakie kol wiek rozeznanie w ligach a nie bazować na rekomendacjach managerów.