Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55623
Stary 17.05.2012, 20:00
To nie jest personalnie kwestia jedynie Głowackiego ale sensu sprowadzania do Wisły zawodników mało perspektywicznych, którzy jednak nie sprostali celowi stawianemu przed nimi będących częścią tego zespołu w kontekście europejskich pucharów. Tak na prawdę Bednarz idzie po najmniejszej linii oparu - powroty, powrotami tylko co dalej. Nie rozumiem czy nie da się poszukać utalentowanych zawodników na Węgrzech (np. Alves, który teraz strzela bramki dla Omonii), Rumunii - skupiamy się na rynku bałkańskim a prawda jest taka że najlepsi trafiają tam albo do drużyn z Belgradu bądź Zagrzebia gdzie Wisła nie ma szans z nimi konkurować.
Ja chce zobaczyć jakiś konkretny plan, strategię działania żeby za pół roku znowu nie było tak jak jest teraz. W Wiśle w podstawowym składzie powinni występować zawodnicy maksymalnie do 26 roku życia uzupełnieni 1-2 zawodnikami doświadczonymi wiekowo - klub musi na siebie zarabiać czy na takim Głowackim, Pareiko, Jirsaku, Sobolewskim, Brożku zarobimy - w kadrze mamy już nie tak młodych Genkova, który notabene też wielkim napastnikiem nie jest - Franek w tym wieku strzela więcej od niego albo niewiele mniej. Przyszedł Bednarz i znów zaczynamy testować zawodników z dvd - praktycznie każdy może do Wisły przyjechać na testy, a selekcja jest prawie żadna.

Głowacki grał z Dinamo Tibilisi i z Grekami?
Ostatnio edytowane przez Merkury : 17.05.2012 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując