|
Krótko o powrotach:
Głowacki - z miejsca będzie najlepszym stoperem w naszej kadrze
Paweł Brożek - ostatnio nie grał, ale ja mam nadzieje związane z tym, że jak grał w kadrze to bardzo dobrze wyglądał, zawsze coś wnosił (np. gol z Węgrami, karny z Niemcami). W lidze nie ma lepszego napastnika niż on, bo niby kto jak ktoś wskaże np. Piecha to wybuchnę śmiechem.
Piotr Brożek - jego akurat nie widzę, słaby był przed odejściem, teraz po ciężkiej kontuzji. Licze że go odpuścimy.
|