Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55618
Stary 17.05.2012, 19:23
jova napisał(a):Wyświetl post
Z tych około 40 spotkań, które Głowacki rozegrał z Wisłą w pucharach, które nazwałbyś dawaniem ciała? Chodzi konkretnie o postawę samego Głowackiego, a nie ogólnie, o złą grę drużyny.
Nie wiem jak Merkury, ale jak dla mnie to świetnie pamietam mecz z Vittorią Guimares na wyjeździe: Głowacki w polu karnym przy stałym fragmencie łapie rywala, jeszcze przed gwizdkiem sedziego. Sedzia poucza Głowackiego, że za to może być kara. Głowacki kiwa głową i po minucie zapaśniczym chwytem powala Saganowskiego. Efekt? Karny dla Vittorii zamieniony na bramke przez ... Clebera
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując