jova napisał(a):

|
Z tych około 40 spotkań, które Głowacki rozegrał z Wisłą w pucharach, które nazwałbyś dawaniem ciała? Chodzi konkretnie o postawę samego Głowackiego, a nie ogólnie, o złą grę drużyny.
|
Nie wiem jak Merkury, ale jak dla mnie to świetnie pamietam mecz z Vittorią Guimares na wyjeździe: Głowacki w polu karnym przy stałym fragmencie łapie rywala, jeszcze przed gwizdkiem sedziego. Sedzia poucza Głowackiego, że za to może być kara. Głowacki kiwa głową i po minucie zapaśniczym chwytem powala Saganowskiego. Efekt? Karny dla Vittorii zamieniony na bramke przez ... Clebera