0 22 napisał(a):

Mogę tylko powtórzyć swój apel:
Trzymamy kciuki, by wszystkie ekipy w Polsce zrezygnowały z własnego dopingu i śpiewały wyłącznie o Legii. Czy się utrzymają, czy zdobędą Puchar, czy wyeliminują kogoś w Europie, czy zdobędą mistrzostwo po stu latach kopania się w czółko, czy zajmą historyczne czwarte miejsce i będą mieli pretekst do kolejnej produkcji pamiątkowych szalików. Śpiewajcie o nas, jedźcie z nami, olewajcie wszystko co związane z nieinteresującą resztą!
|
A Wy to niby nie ....owaliście na Śląsk na naszym meczu?
A co śpiewaliście z Waszym guru Staruchem, złodziejem klapek na manifestacji? Nie przypadkiem o skisłej Wiśle?
Nie jesteście wcale lepsi, więc morda w kubeł.
Możecie teraz wylewać żale jak Stanowski i jak zwykle zaprzeczać wszystkiemu. Ale głowa do góry! To, że ludzie nie lubią Legiuńcii to zapewne dlatego że mają kompleksy

hehe..