Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21170
Stary 17.05.2012, 19:14
0 22 napisał(a):Wyświetl post

Mogę tylko powtórzyć swój apel:


Trzymamy kciuki, by wszystkie ekipy w Polsce zrezygnowały z własnego dopingu i śpiewały wyłącznie o Legii. Czy się utrzymają, czy zdobędą Puchar, czy wyeliminują kogoś w Europie, czy zdobędą mistrzostwo po stu latach kopania się w czółko, czy zajmą historyczne czwarte miejsce i będą mieli pretekst do kolejnej produkcji pamiątkowych szalików. Śpiewajcie o nas, jedźcie z nami, olewajcie wszystko co związane z nieinteresującą resztą!
A Wy to niby nie ....owaliście na Śląsk na naszym meczu?

A co śpiewaliście z Waszym guru Staruchem, złodziejem klapek na manifestacji? Nie przypadkiem o skisłej Wiśle?

Nie jesteście wcale lepsi, więc morda w kubeł.

Możecie teraz wylewać żale jak Stanowski i jak zwykle zaprzeczać wszystkiemu. Ale głowa do góry! To, że ludzie nie lubią Legiuńcii to zapewne dlatego że mają kompleksy hehe..
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
Odpowiedz cytując