Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55615
Stary 17.05.2012, 19:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Komedia z Quioto nie wróży nic dobrego .
Jakby negocjacje o Chaveza się toczyły spokojnie, a nie wyglądały jak latynoski serial. Widać, że tam po prostu każdy gada swoje i pewnie niczego z innymi nie uzgadnia, a czy z naszej strony jest Stan czy legijny Jacek nie robi różnicy.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując