Merkury napisał(a):

|
Bednarz zamiast perspektywicznej drużyny skupił się na zawodnikach z odzysku to boli zważywszy na fakt, że nie są już młodzi a mając możliwość gry w europejskich pucharach dawali ciała.
|
Z tych około 40 spotkań, które Głowacki rozegrał z Wisłą w pucharach, które nazwałbyś dawaniem ciała? Chodzi konkretnie o postawę samego Głowackiego, a nie ogólnie, o złą grę drużyny.