Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21169
Stary 17.05.2012, 18:59
Tak tak, spisek mediów, spisek PZPN, spisek sędziów, spisek Komisji Ligi, spisek Canal+. Wszyscy się zmówili żeby faworyzować Legie.

Jeszcze niedawno media były proziemniaczane podobno. Teraz jednak znowu prolegijnie. A to ciekawe.

W tym artykule nie pisze nic, że piłkarze Legii śpiewali z kibicami te niecenzuralne przyśpiewki (no można to wywnioskować ale nie jest to jednoznaczne więc wcale być tak nie musiało, stary zabieg, jak się ktoś przyczepi to "przecież my nic takiego nie pisaliśmy"), a już na pewno nie intonowali. Więc jeżeli nie czujesz różnicy pomiędzy klaskaniem pod trybuną w rytm Polonia to staralalala, a wykrzykiwanie na rynku z mikrofonem (?) Gdzie twoje berło to nie powinieneś innych pouczać o podwójnych standardach.

Tak w ogóle to od zawsze mnie śmieszy że myślicie że tym starym dziadkom, które siędzą w tych komisjach chce sie kombinować jak tutaj przepchnąć którąś drużyne jak ich jedynym hobby i zainteresowaniem jest liczenie kasy. A żeby ją liczyć to trzeba ją uzbierać. A jak? A no właśnie wlepiając kary.

PS. Ponadto lata reżyserowanej ligi nikogo nie nauczyły, że jakby komisja+canalplus+pzpn+ktotamjeszcze chciał żeby Legia miała mistrza to bym miała. I już.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 17.05.2012 o godz. 19:03.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując