Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55613
Stary 17.05.2012, 18:30
Wilk, Sobol, Brud, Jirsak - na dzień dzisiejszy to nasi środkowi pomocnicy. Pan Probierz ostatnio wspominał że chce żeby Wisła grała krótką piłką na jeden, dwa kontakty - który z wymienionych nadaje się do takiej gry. Pazdan powinien bez względnie przyjść w miejsce Czecha. Bednarz zamiast perspektywicznej drużyny skupił się na zawodnikach z odzysku to boli zważywszy na fakt, że nie są już młodzi a mając możliwość gry w europejskich pucharach dawali ciała.
Interesujemy się grajkiem z drugiego końca świata, który jak do nas w ogóle trafi będzie dostępny w połowie rundy jesiennej po Olimpiadzie i urlopie. Wiedząc że obrońcy środkowi w klubie mają problemy z kontuzjami i to równo wszyscy jak leci sprowadzamy Głowackiego - ja gościa szanuje ale jest wiecznym pechowcem ponadto powroty do Wisły mało komu wyszły na dobre a tych, którzy powinni wrócić Wisła olała.
Na kim ma Wisła zarabiać pieniądze za rok, dwa - w momencie kiedy będzie środek tabeli mając w składzie praktycznie samych wiekowych zawodników skazuje się klub na kolejną zapaść finansową - Cupiał nie jest wieczny podobnie jak pieniądze z Telefoniki - z czegoś będzie je trzeba oddać.
Odpowiedz cytując