Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21166
Stary 17.05.2012, 18:25
Komisja ligi jest za Legia - Kazdy kto tak sadzi niech otworzy swoje zaslepione oczy i sprawdzi ile klub dostawal ostatnimi laty kar, jakiego trenera wywalano na trybuny, komu te trybuny zamykano itd.
Kara przykladna i licze ze nastepnym razem jeden debil z drugim sie ogarnie. Nie wazne czy bedzie z Wisly,Lecha,Legii czy Izolatora.

Tlumaczylem juz tutaj WIELOKROTNIE ze sraja we wlasne gniazdo i obrazaja WSPOLPRACOWNIKOW wiedziac ze sa KAMERY. Nasza liga to wielka FIRMA, ktora liczy na ZYSKI i REKLAME. Zachowanie Stilicowo Milowo Gikiewiczowe z perspektywy BIZNESOWEJ jest odbierane przez PRACODAWCE NAGANNIE.

Oczywiscie Wy dalej mozecie pluc sie o "warszafke", ale to tylko znak, ze prawdopodobnie biznesowe myslenie u Was jest zerowe, no i w interesach by Was puscili w gaciach.

Wielu z Was nie patrzy na calosc zaistnialej sytuacji, tylko pojmuje ja przez pryzmat slowa "Legia". To juz jest lekko schizofreniczne.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując