Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13666
Stary 17.05.2012, 17:34
Newralgiczna jest dla nas przebudowa defensywy, bo wszystko, co złe, od niej się zaczynało. Na dziś zestawienie Broź, Baszczyński, Głowacki, Dudu z Jovanoviciem, Czekajem i jeszcze kimś na ławce w zupełności by mnie zadowalało - w tym sezonie gramy tylko Ekstraklasę i PP. Niestety najmniej realny jest powrót Baszcza, którego ponoć blokuje góra w Wiśle, a jest to jeden z niewielu zawodników Ekstraklasie, który grając na stoperze potrafi dobrze wyprowadzić piłkę ze swojej strefy obronnej. Drugi taki to Kolumbijski Palec.
Odpowiedz cytując