Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Qmkwat
Junior Member
Od: 03.2012
Offline
#
19074
17.05.2012, 17:31
Dragana wczoraj widzialem z kolejnym kandydatem do dyscyplinarnego wypierdylenia, niejakim Lameyem, jak sobie uprawiali szoping na Florianskiej. Na wielce zasmuconych slabym sezonem i przyszlym odejsciem nie wygladali.
Qmkwat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qmkwat
Znajdź inne posty napisane przez Qmkwat