|
Tego szrotu u nas jest tak wiele że będzie przez nas żegnany przez najbliższe jeszcze kilka lat a jeszcze przecież Bednarz na pewno kogoś z Kapką nam w tym okienku sprowadzą. Ja bym się tak nie cieszył Dragan szrot odszedł w jego miejsce może pojawić się kolejny.
|