Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13665
Stary 17.05.2012, 17:27
Tego szrotu u nas jest tak wiele że będzie przez nas żegnany przez najbliższe jeszcze kilka lat a jeszcze przecież Bednarz na pewno kogoś z Kapką nam w tym okienku sprowadzą. Ja bym się tak nie cieszył Dragan szrot odszedł w jego miejsce może pojawić się kolejny.
Odpowiedz cytując