dynek.pl napisał(a):

|
Dlaczego Pazdan przechodzi do Jagi, a nie do Wisly ?
|
Jeżeli do tego dojdzie, to ja znam jeden świetny powód - Tomasz Hajto.
dynek.pl napisał(a):

|
Chyba bardziej takich graczy powinnismy sprowadzac (bedacych jeszcze na fali wznoszacej tak jak C.Wilk gdy do nas przychodzil) niz Glowackiego czy takich Ukahow.
|
My musimy sprowadzać przede wszystkim graczy dobrych i graczy potrzebnych. Ze względów finansowych także tanich, a najlepiej darmowych. Jak zaczęliśmy dorzucać do tego czynnik młodości, to pojawiły się Bunozy i Jovanicie. A przecież chcemy jeszcze dorzucić klauzulę polskości...
Piłkarze na fali wznoszącej są zawsze w cenie, ale ich wartość staje się bardziej adekwatna do ceny, gdy wprowadzamy ich do już istniejącego organizmu drużyny. Na dziś w Wiśle nie ma nic. Najpierw zbudujmy fundamenty z czegoś solidnego, a potem martwmy się jakie do tego dobrać zasłonki.
dynek.pl napisał(a):

ciekawe czy Bednarz już wziął urlop
|
Na pewno nie. Teraz może się jeszcze zasłaniać zastojem na rynku związanym z nadchodzącym turniejem (nie mówię, że to prawda, mówię, że może to robić). Czas na urlop przyjdzie po turnieju.