Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55608
Stary 17.05.2012, 17:23
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego Pazdan przechodzi do Jagi, a nie do Wisly ?
Jeżeli do tego dojdzie, to ja znam jeden świetny powód - Tomasz Hajto.

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Chyba bardziej takich graczy powinnismy sprowadzac (bedacych jeszcze na fali wznoszacej tak jak C.Wilk gdy do nas przychodzil) niz Glowackiego czy takich Ukahow.
My musimy sprowadzać przede wszystkim graczy dobrych i graczy potrzebnych. Ze względów finansowych także tanich, a najlepiej darmowych. Jak zaczęliśmy dorzucać do tego czynnik młodości, to pojawiły się Bunozy i Jovanicie. A przecież chcemy jeszcze dorzucić klauzulę polskości...

Piłkarze na fali wznoszącej są zawsze w cenie, ale ich wartość staje się bardziej adekwatna do ceny, gdy wprowadzamy ich do już istniejącego organizmu drużyny. Na dziś w Wiśle nie ma nic. Najpierw zbudujmy fundamenty z czegoś solidnego, a potem martwmy się jakie do tego dobrać zasłonki.

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
ciekawe czy Bednarz już wziął urlop
Na pewno nie. Teraz może się jeszcze zasłaniać zastojem na rynku związanym z nadchodzącym turniejem (nie mówię, że to prawda, mówię, że może to robić). Czas na urlop przyjdzie po turnieju.
Odpowiedz cytując