Cytat:
|
Chyba bardziej takich graczy powinnismy sprowadzac (bedacych jeszcze na fali wznoszacej tak jak C.Wilk gdy do nas przychodzil) niz Glowackiego czy takich Ukahow.
|
Tylko że Pazdan ostatnie mecze grał na środku pomocy i grając tam zaprezentował dobrą dyspozycje. Na środku obrony radził sobie w moim odczuciu śrendio i do poziomu Arka Głowackiego z ostatnich meczy Trabzonu się na pewno nie zbliży w najbliższej przyszłości. Jestem zwolennikiem jego kandydatury dlatego że jest darmowy i mógłby być alternatywą głównie dla Sobola oraz Wilka bo wiadomo że defensywnych pomocników często zmienia się z powodu kartek itp. W ostatnim meczu z nami miał chyba więcej odbiorów niż wszyscy nasi środkowi pomocnicy. Uważam, że byłaby ciekawa rywalizacja. Pazdan ma dużą zaletę w postaci gry w powietrzu co np nie jest dużym atutem Wilka czy Radka.