misiek_86 napisał(a):

|
Ale o co chodzi z tym Paljicem i rozwiązaniem kontraktu? Przecież on i tak 31 czerwca by odszedł...
|
Pajlic miał umowę z opcją przedłużenia...
to tak jak z umową w sieci kom. masz umowę a jak się kończy to automatycznie jest przedłużana, chyba że złożysz wypowiedzenie co najmniej miesiąc wcześniej. Tak mi się przynajmniej wydaje :]
Działacze Wisły z tej opcji nie skorzystali :] i dobrze
Jeśli Ko Ko Korona zostanie zlikwidowana to można przyjrzeć się Malarczykowi. Solidny, pracowity, młody obrońca trochę już ograny w lidze, oraz w reprezentacji młodzieżowej. Z całym szacunkiem do Czekaja, ten człowiek powinien zostać wypożyczony... brak mu ogrania (błędy, kartki w najważniejszych meczach Wisły), oraz jest wolny. Mam nadzieje że zostanie drugim Arkiem G. ale dopiero przyjdzie na niego czas za min. rok.