Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19069
Stary 17.05.2012, 16:18
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Pożegnano Dragana
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...hodzi_z_wisly/

Szkoda, że był ofiarą ustawienia Wisły, ale życzę mu jak najlepiej w dalszej karierze.
Ofiara to się zgodzę, ale LOSU. Przeciętny grajek, Cikosz i Szinglar na jego pozycji grali dużo lepiej za mniejsze pieniądze. Krzyż na drogę i nic więcej, po drodze mógłby zabrać swojego koleżkę Kirma. Czekam jeszcze na podobne wiadomości nt. obu holendrów i obu żydów.

Dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując