Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2999
Stary 17.05.2012, 16:08
wislak93 napisał(a):Wyświetl post
Dostałem 16/20 ale stres o wiele większy niż na angielskim
Nieeee, angielski jest gorszy, bo nigdy nie wiesz co wylosujesz
Miałem dużo większy stres na ang. niż na polskim, do którego podszedłem zupełnie na luzie.
No, ale polski na 20/20 (troche sie pokłóciłem z egzaminatorką, ale na końcu mi przyznała rację i o dziwo dała mi maxa..)
27/30 ang. (też trochę pojechałem egzaminatorowi, że aż babka w komisji zaczęła się śmiać, ale pozytywny człowiek dosyć xD)

@ Mam takie samo zdanie jak Ty xD
Odpowiedz cytując