wislak93 napisał(a):

Dostałem 16/20 ale stres o wiele większy niż na angielskim
|
Nieeee, angielski jest gorszy, bo nigdy nie wiesz co wylosujesz

Miałem dużo większy stres na ang. niż na polskim, do którego podszedłem zupełnie na luzie.
No, ale polski na 20/20 (troche sie pokłóciłem z egzaminatorką, ale na końcu mi przyznała rację i o dziwo dała mi maxa..)
27/30 ang. (też trochę pojechałem egzaminatorowi, że aż babka w komisji zaczęła się śmiać, ale pozytywny człowiek dosyć xD)
@ Mam takie samo zdanie jak Ty xD