Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55600
Stary 17.05.2012, 14:39
Pewnie nie pasowało mu bieganie w "klubie Jaliensa", więc rozwiązali kontrakt, a sam Paljić nie będzie już pobierał pensji. Lameje i inne lamy chcą jeszcze zarobić i biegają po parkach, kasa kasa.
Odpowiedz cytując