Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21158
Stary 17.05.2012, 13:39
A dlaczego wy odrazu dzielicie ze ktos jest za po czy za pis? to juz ogolnie zle nastawionym do rzadu nie mozna byc? do dzialan ktore sa w Polsce robione? Nie ma tu znaczenia dla mnie jak partia rzadzi, dla mnie wazne jest ze jest ZLE a bedzie JESZCZE GORZEJ. Przykrywanie nieudolnosci pod plachta "euro 2012" jest dla mnie czyms idiotycznym.
Odpowiedz cytując