|
A dlaczego wy odrazu dzielicie ze ktos jest za po czy za pis? to juz ogolnie zle nastawionym do rzadu nie mozna byc? do dzialan ktore sa w Polsce robione? Nie ma tu znaczenia dla mnie jak partia rzadzi, dla mnie wazne jest ze jest ZLE a bedzie JESZCZE GORZEJ. Przykrywanie nieudolnosci pod plachta "euro 2012" jest dla mnie czyms idiotycznym.
|