Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: NH
Offline
#
21156
17.05.2012, 13:17
Pewnie i tak ten temat zostanie wyczyszczony z powyższych kilku, może kilkunastu wpisów... więc ja tylko się podpiszę pod postem bofffa z 13:05 (jedną ręką bo z pewnymi zastrzeżeniami) i podziękuję.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Wertian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wertian
Znajdź inne posty napisane przez Wertian