kha1 napisał(a):

|
Korona Kielce ma złożyć wniosek o upadłość, jeśli radni nie zdecydują się dofinansować klubu kwotą wynoszącą niemal 4 miliony złotych. Może więc warto zainteresować się ich piłkarzami?
|
Odczytywałbym to raczej jako formę nacisku (szantażu) niż realne zagrożenie. Nie ma się co podpalać.