|
Popieram głosy, że opinie innych na temat Euro można do kosza włozyć. To jest impreza propagandowa przede wszystkim niestety dla tych nierobów co obecnie rządzą naszym krajem. To oni za 3 tygodnie bedą się pławić w luksusie, pić szmpany i żreć w lożach honorowych stadionów, ściskać się z przedstawicielami rządów, krajów które wraz z PO dymają nas politycznie i gospodarczo, robic sobie klake medialną. My mamy zapier...ć za to do 67 lat i najlepiej zdechnąć następnego dnia aby ZUS nie wypłacił nam emerytury.
Ale to my żyjemy i będziemy żyć na codzień w Polsce i na swoich barkach znosić rządy tych nieudaczników. I dlatego mam w dupie apele tych cwaniaków aby w trakcie Euro nie protestować (wyjątkowo bezczelny apel) tylko robić im wesoły nastrój i machać przyjaźnie jak kiedyś na 1 Maj-owych pochodach.
Drożyzna coraz większa a oni proszą o nierobienie protestów. Co za sk......y ! A nich będzie dym. Niech wyjdą wszyscy na ulice. Niech kibice biegają za sobą po miastach. Niech przetestują tych speców co bali się Super Pucharu zabezpieczyć a przy imprezie międzynarodowej maja pokazać na co ich stać. Niech się posrają.
Natomiast mam pewność, że organizacyjnie te patałachy i tak nie podołają. To są ludzie od picia szampana za nasze podatki a nie od dobrej roboty.
Nie zdziwię się, jak nie jedna reprezentacja nie dojedzie na czas grzęznąc gdzieś w korkach na jakimś kawałku pseudoautostrady, nie wspominajac już o jej kibicach, którzy wysadzeni zostaną gdzies w polu korzystajac z PKP bo cos tam itd. Przez ten miesiąc skandal będzie gonił skandal.
Wszystkiego nie ukryją w mediach.
|