Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55594
Stary 17.05.2012, 11:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trzeba powiedzieć wprost że niemal pewny transfer Głowackiego jest pierwszym transferem Polaka od ... sierpnia 2010 roku.. . Przez kolejne 3 okienka nie przyszedł żaden polski zawodnik do Wisły .

Komedia z Quioto nie wróży nic dobrego .
W sumie przez 2 bo tej zimy to nikogo nie kupili
Co do Głowackiego, to jeśli tylko się nie rozleci, to powinien być wzmocnieniem.Tyle że pozostaje pytanie, czy stworzą dobry duet z którymś z obecnych obrońców.
Duety Głowa-Dudka,Głowa- Cleber, Głowa-Marcelo czy Marcelo - Cleber, się sprawdzały ale jak przychodziło grać z Jopem, to już było kiepsko i nie chodzi mi tu tylko o tego 'słynnego' samobója.

Ale jest/będzie to potencjalny transfer na plus.

A co do komedii - niestety, powrót Łysego oznacza medialny cyrk, który już się zaczął - ten gość jak widać nie jest w stanie pracować po cichu.
Natomiast głównym problemem pozostanie ofensywa - jak by nie patrzeć na tą defensywę , o którą słusznie , było masę pretensji to jednak byliśmy 3 zespołem w lidze, który stracił najmniej bramek a11(!) jeśli chodzi o strzelone.

I tu niestety ciężko oczekiwać takich transferów, by coś z tą ofensywą ruszyło - szczególnie iż największy problem mieliśmy z konstruowaniem/stwarzaniem akcji a nie ich wykończaniem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując