mr_kwolf napisał(a):

|
PS. Ja tez życzę organizacyjnej klapy. Zgaszone światła na stadionie w 20 minucie meczu półfinałowego, problemy z biletami przy wejściach (rozsypanie się systemu), zakorkowany kraj uniemożliwiający normalne poruszanie się itd.
|
"To takie typowo polskie". Im gorzej tym lepiej. Niech się jeszcze wszystko zawali a potem spłonie, niech z zachodu wejdzie niemiec, ze wschodu ruski i sobie te zgliszcza podzieli... niech się tutaj nic nikomu nie uda, niech będzie parszywie i źle.
Niech reforma ekstraklasy będzie klapą, niech BC Wisłę zostawi a ta niech spadnie do trzeciej ligi. Wszystko niech będzie gnój a sen niektórych z tego forum się wreszcie ziści.
Luuudzie...