Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21149
Stary 17.05.2012, 10:46
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
7 kotów. Nie denerwuj się. Taka już mentalność w tym narodzie, że nawet jak twoja krowa się ocieli to bardziej cię cieszy , że krowa sąsiada zdechła.
Nawet kompromitujący Polskę za każdym razem PiSowcy dali sobie spokój z krytyką Euro, bo wiedzą że jest to nasz wspólny interes by wszystko się udało.
Każdy kompromityje przede wszystkim siebie - cieszę się, że na podstawie Twoich wpisów nikt nie ocenia Polski/Polaków, bo sam się kompromitujesz brakiem zrozumienia tego co słyszysz/czytasz.

Rozumiem, że krytyka stanu przygotowania państwa na Euro - jest u Ciebie równoznaczna z krytyką samego turnieju - ot taki analityczny umysł Twój....

Sorry za OT - wszak to nie polityczny.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując