|
Problem w tym, że Ty zamiast skupiać się na przedstawionych przez naukowców materiałach skupiasz się na Macierewiczu. Ja nie oceniam pracy ekspertów przez pryzmat słów Macierewicza (bo jego wywody są dla mnie zbyt daleko idące, zbyt emocjonalne), Ty wolisz naśmiewać się z niego zamiast odnieść się do meritum czyli pracy jaką wykonali naukowcy.
ps. Rozumiem, że piramidalną bzdurą nie jest brzózka, urywająca skrzydło?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 17.05.2012 o godz. 10:32.
|