Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1956
Stary 17.05.2012, 10:25
Problem w tym, że Ty zamiast skupiać się na przedstawionych przez naukowców materiałach skupiasz się na Macierewiczu. Ja nie oceniam pracy ekspertów przez pryzmat słów Macierewicza (bo jego wywody są dla mnie zbyt daleko idące, zbyt emocjonalne), Ty wolisz naśmiewać się z niego zamiast odnieść się do meritum czyli pracy jaką wykonali naukowcy.

ps. Rozumiem, że piramidalną bzdurą nie jest brzózka, urywająca skrzydło?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 17.05.2012 o godz. 10:32.
Odpowiedz cytując