Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1955
Stary 17.05.2012, 10:16
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No to i jest właśnie AS-ie pokaz, jak jesteś zaślepiony jedyną prawdziwą (rządową) wersją zdarzeń. Dla Ciebie nic nie warte są ekspertyzy, symulacje ekspertów - jako przeciwwagę stawiasz im "lotnika z Hamburga", który dodzwonił się do programu...
Jaką rządową wersją ? Ta rozmowa pokazała ,że Macierewicz nie wie o czym mówi . On tylko musi historie tej katastrofy ,czy każdej innej sytuacji która sie dzieje w Polsce opowiedzieć przez pryzmat : rusofobii, spisków ,zdrady ,agentów tak ,żeby jego elektorat rozumiał o czym mówi .Do tego odniesienie sie do wielkich słów jak ojczyzna ,patriotyzm i religii i nie ważne co mówi może opowiadać piramidalne bzdury o tym że samolot wczesniej wycinał drzewa , że dobijano rannych itd. Wtedy wszystko staje się prawdopodobne ,jego sluchacze sa w stanie we wszystko uwierzyć (lemingi ) to jest taki pisowski PR i sposób komunikowania się z wyborcami.
Odpowiedz cytując