Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1954
Stary 17.05.2012, 10:09
Szpen napisał(a):Wyświetl post
GW i TVN nawijają w swoją liberalną stronę, GP, TRWAM i RM nagina w swoją patriotyczno-prawicową stronę i taki jest ich obiektywizm.
Jestem ciekaw skąd wiesz, że RM i TV Trwam nagina w "prawą stronę" - oglądasz ich programy? Ja szczerze mówiąc nie, Ty zdaje się tak skoro tak stanowczo wyrażasz poglądy...
Odpowiedz cytując