Szpen napisał(a):

|
GW i TVN nawijają w swoją liberalną stronę, GP, TRWAM i RM nagina w swoją patriotyczno-prawicową stronę i taki jest ich obiektywizm.
|
Jestem ciekaw skąd wiesz, że RM i TV Trwam nagina w "prawą stronę" - oglądasz ich programy? Ja szczerze mówiąc nie, Ty zdaje się tak skoro tak stanowczo wyrażasz poglądy...