mr_kwolf napisał(a):

Widzę, że niektórzy bardziej przejmują się zdaniem sąsiadów niż tym żeby samemu dobrze się żyło. Co z tego, że państwo jest na skraju bankructwa, Rudy z ekipą okradają nas na każdym kroku i smieją się w twarz. To nieważne. Najważniejsze, żeby zrobić dobre wrażenie na "przybyszach z zachodu". To jest najważniejsze.
PS. Ja tez życzę organizacyjnej klapy. Zgaszone światła na stadionie w 20 minucie meczu półfinałowego, problemy z biletami przy wejściach (rozsypanie się systemu), zakorkowany kraj uniemożliwiający normalne poruszanie się itd.
|
Tak jak ktoś napisał politycy odejdą, a opinia o Polsce zostanie na lata.
Tak, na pewno gdyby nie euro to kraj rósłby w sile, a ludziom żyło się dostatniej - ludzka naiwność nie zna granic.