Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21145
Stary 17.05.2012, 10:00
Juz zatracilem wiare w powazne myslenie ale na szczescie jeszcze ktos od was potrafi spojrzec na rzeczywistosc a nie na wirtualne emocje, brawo mr_kwolf i podzielam Twoje zdanie
Odpowiedz cytując