Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13650
Stary 17.05.2012, 09:58
Patrzac na to co sie dzieje w sprawie Quioto juz bym to odpuscil, chlopak zdaje sie niewiadomo jakim talentem nie jest, a w glowie chyba na 1 miejscu kapucha - juz to przerabialismy.
Z reszta przyjdzie po olimpiadzie wiec czesc przygotowan go ominie, zanim pozna taktyke(poludniowiec bankowo bedzie mial z tym problem) minie pol roku. Wypozyczac wiec zawodnika na w sumie pol roku may sens. Niech to wypozyczenie kosztuje kilkaset K EUR.
Dolozyc i kupic Holote, Gajosa lub Bleda(nie wiem jak to odmienic - 14 goli i 4 asysty.
Odpowiedz cytując