studio napisał(a):

Wam w Krakowie tez zycze klapy na euro... a nie, przeciez wy nie macie euro
|
Akurat mam to Euro w ....szczerym poważaniu ale jesli już to w Krakowie mamy bardziej to Euro niż w POZnaniu, który generalnie został olany przez jego uczestników co widać jak pchali się drzwiami i oknami aby tam zamieszkać

. W Krakowie nie ma ale są 3 kadry ze ścisłej czołowki. I kibiców tez wszystko na to wskazuje bedzie tu wiecej niż na ziemniaczanych polach Wielkopolski.
Dla nich liczy się Kraków, bo to dla nich jest wizytówka Polski. Do POZnania przyjadą tylko na mecz i szybko z niego wyjadą

.