Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21142
Stary 17.05.2012, 09:27
studio napisał(a):Wyświetl post
Wiekszej glupoty nie czytalem, euro przeminie burdel w kraju zostanie, kraj tonie w coraz wiekszych dlugach a my to bedziemy splacac. Wizytowka? Przeciez czolowi ludzie z zagranicy prawdziwej Polski nie zobacza, nawet gowna na trawnikach pewnie dla nich beda psikac perfumami.



Wam w Krakowie tez zycze klapy na euro... a nie, przeciez wy nie macie euro
Euro przeminie, a ludzie będą wiedzieć gdzie jest Polska. Nawet będą wiedziec gdzie jest Poznań.
Paradoksalnie najlepiej wyjdzie na tym EURO Kraków-mało włożył pod wymogi UEFA, a najwięcej ludzi go odwiedzi hehe.
I taka mała dygresja na koniec. Utyskujesz na gówna na trawnikach. A moje pytanie brzmi-chodzisz na wybory samorządowe i głosujesz na ludzi, chcących coś zmienić w twoim mieście, czy na partie polityczne i ich szyldy?
Ja się oduczyłem głosować na partie w wyborach samorządowych i ugrupowaniem nr 2 w mieście jest Stowarzyszenie Tarnowianie, którzy mimo wszystko lepiej się sprawują niż radni odgórnie sterowani.
Odpowiedz cytując