|
A ilu tych Polaków obecnie grających w klubie się sprawdziło - stanowi o jego sile?.... Quioto jak do nas trafi nie będzie się przygotowywał z zespołem do sezonu z uwagi na występy jego reprezentacji na Olimpiadzie w Londynie. Kwestia sprowadzenia Brożka stoi pod dużym znakiem zapytania z uwagi na to, że klub chce na nim zarobić i w pierwszej kolejności będzie szukał możliwości upchnięcia Polaka.
Po tym co zaprezentowała polska młodzież w sparingu z Widzewem trzeba zadać sobie pytanie kto ich szkolił i czego oni uczą się na treningach bo chyba nie gry w piłkę - technika, szybkość i taktyka - jeden wielki dramat. Jeżeli Bednarz mówi że nie jest potrzebna akademia piłkarska czy baza treningowa a z drugiej strony nie ma kasy na zawodników rzeczywiście klasowych w przedziale od 1 mln euro wzwyż to na kim i na czym chce opierać budowę zespołu z perspektywą kilku lat - mam rozumieć, że rok w rok mamy wymieniać pół składu.
W dalszym ciągu widać, że myślenie Cupiała nie uległo zmianie, chce sukcesu na już a najlepiej na wczoraj - przez coś takiego nie będzie miał go w ogóle.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 17.05.2012 o godz. 09:04.
|