RAF napisał(a):

Widzisz niektorzy sa na tyle inteligentni ze wystarczy im uslyszec dwa trzy zdania i juz sa sobie w stanie wyrobic opinie o czlowieku. Inni, moga godzinami siedziec przy odbiorniku radiowym redemporysty z Torunia albo miesiacami sleczec przed telewizorami TV Trwam a i tak niczego nie rozumieja Czyz to nie jest tragikomiczne? A jeszcze bardziej komiczne jest to ze ci ludzie, nie zdajac sobie sprawy ze sa wykorzystywani, nie tylko slecza przed radiem i telewizorem...
|
taaa, to czym jeszcze można z takim osobnikiem rozmawiać a raczej jak? :|