|
No jak bedziesz ogladal tylko tvn oraz czytal wyborcza to na pewno, wystarczy ze ruskie w stolicy przejda sie po calym stadionie i bede sie cieszyl, bede sie cieszyl jak na drugi dzien komendant KSP bedzie sie musial tlumaczyc z bledow, jak rudy bedzie goraczkowo sie tlumaczyl Platiniemu, jak jakies vipy utkna w korkach lub np stana w szczerym polu w pociagu bo nagle stara lokomotywa wysiadze, jak przejazd z hotelu na stadion zostanie zablokowany przez strajkujacych Polakow, ktorzy maja dosyc takiego Panstwa o ktore rzad kompletnie nie dba.
Wlasnie licze na organizacyjna kompletna klape i o to bede sie modlil.
|