Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1945
Stary 17.05.2012, 08:32
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a Ty dalej PiSowskim tropem. Zamiast łapać treść i sie do niej ustosunkować, to łap[iesz go za słówko. Słów zabrakło, żeby się do prawdy ustosunkować?
A może ignorancie przestaniesz mówić o "PiS-owskim" tropie? Nie każdy zwolennik zbadania sprawy jest wyborcą PiS-u, nie dla każdego słowa Macierewicza są prawdą objawioną (na pewno chwała mu za to, że próbuje działać w sprawie wyjaśnienia katastrofy - nie to co Twój rudy bóg).

Po .... się tu w ogóle odzywasz? Dla Ciebie katastrofę spowodował pijany Błasik i brzoza, masz sprawę wyjaśnioną więc o co Ci jeszcze chodzi?
Odpowiedz cytując