Szpen napisał(a):

|
a Ty dalej PiSowskim tropem. Zamiast łapać treść i sie do niej ustosunkować, to łap[iesz go za słówko. Słów zabrakło, żeby się do prawdy ustosunkować?
|
A może ignorancie przestaniesz mówić o "PiS-owskim" tropie? Nie każdy zwolennik zbadania sprawy jest wyborcą PiS-u, nie dla każdego słowa Macierewicza są prawdą objawioną (na pewno chwała mu za to, że próbuje działać w sprawie wyjaśnienia katastrofy - nie to co Twój rudy bóg).
Po .... się tu w ogóle odzywasz? Dla Ciebie katastrofę spowodował pijany Błasik i brzoza, masz sprawę wyjaśnioną więc o co Ci jeszcze chodzi?