studio napisał(a):

|
Jaki to ma zwiazek z uero festynem? a po euro juz moga byc wypadki? rozrozniasz takie pojecia jak "klapa" i "ludzka tragedia" ? Czy ty zastanowiles sie co napisales?
|
.."podczas tego EURO stanie się coś co bardzo negatywnie zaciąży na całym turnieju"
"Codziennie sie o to modle Dam na tace jak zakonczy sie ten festyn wielka klapa "
Przekaz jasny. Modlisz sie o cos co: bardzo negatywnie zaciąży na całym turnieju.
A co takiego moze negatywnie zaciazyc na turnieju ? 150 lks-iakow z okrzykiem ze .......a euro ? 3 mecze w plecy reprezentacji pzpn ? Strajki taksowkarzy ?
Turniej-festyn sie nie zakonczy klapa, chyba ze sportowa. Finansowa i organizacyjna nie.
Juz na drugi dzien po turnieju uslyszysz, ze Polska zdala egzamin.