Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55581
Stary 17.05.2012, 06:01
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze parę lat temu chłopak by nie widział innego klubu poza Wisłą. Oczywiście jeśli nie byłby zdeklarowanym sympatykiem jakiegoś klubu tylko miał w miarę neutralne podejście. Przez takich Jeliensów, Kirmów i inne Garguły, które przez cały sezon dewaluowały wizerunek Wisły i prestiż jakim kiedyś była możliwość założenia koszulki tego klubu to taki czy inny gość będzie się głęboko zastanawiał czy warto ryzykować. Jeśli ma ambicje sportowe to może wybrać spokojnie kilka innych klubów. Jeśli ma ambicje kontraktowe to się spóźnił bo J.W. się wycofuje a Valkcx został wycofany i już nie naciągnie Cupiała na kontrakty w stylu Wojciechowskiego.
To czemu akurat jest testowany w Naszym zespole? musiał sie zgodzic na przyjscie - czyli jednak marka Wisły nadal przyciaga a jak ktos sobie przypomni, ze po zajeciu 8 miejsca potem 2 razy pod rzad zdobyła Mistrzostwo Polski to czemu ma nie zakładac, ze teraz moze byc podobnie? To tak jakbys gadał, ze Legia od 6-7 sezonow nie zdobyła Mistrzostwa Polski wiec kolejni pilkarze majac ambicje poszliby gdzie indziej
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 17.05.2012 o godz. 06:03.
Odpowiedz cytując