Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55580
Stary 17.05.2012, 01:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Głowacki Głowackim , ale jak już mamy na testach takiego młodziaka , to wypada go nie wypuścić z rąk http://www.sport.pl/sport-slask/1,12..._w_Wisle_.html
Jeszcze parę lat temu chłopak by nie widział innego klubu poza Wisłą. Oczywiście jeśli nie byłby zdeklarowanym sympatykiem jakiegoś klubu tylko miał w miarę neutralne podejście. Przez takich Jeliensów, Kirmów i inne Garguły, które przez cały sezon dewaluowały wizerunek Wisły i prestiż jakim kiedyś była możliwość założenia koszulki tego klubu to taki czy inny gość będzie się głęboko zastanawiał czy warto ryzykować. Jeśli ma ambicje sportowe to może wybrać spokojnie kilka innych klubów. Jeśli ma ambicje kontraktowe to się spóźnił bo J.W. się wycofuje a Valkcx został wycofany i już nie naciągnie Cupiała na kontrakty w stylu Wojciechowskiego.
Ostatnio edytowane przez thechris : 17.05.2012 o godz. 01:08.
Odpowiedz cytując