Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19058
Stary 16.05.2012, 22:55
Kocur napisał(a):Wyświetl post
I to jest szczyt k...stwa ze strony zarządzających naszym klubem. W pale się dosłownie nie mieści jak większość "decyzyjnych" to może Kazkowi buty czyścić.


Ale takie postepowanie czyli jawne chamstwo to wizytowka ludzi z naszego zarzadu.

Ile bylo takich ludzi z ktorymi tak sie pozegnano ,ilu ludzi ma do WIsly do dzisiaj zadre?

ale jak sobie poscielisz tak sie wyspisz ,no i śpimy w srodku tabeli.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując