Kocur napisał(a):

|
I to jest szczyt k...stwa ze strony zarządzających naszym klubem. W pale się dosłownie nie mieści jak większość "decyzyjnych" to może Kazkowi buty czyścić.
|
Ale takie postepowanie czyli jawne chamstwo to wizytowka ludzi z naszego zarzadu.
Ile bylo takich ludzi z ktorymi tak sie pozegnano ,ilu ludzi ma do WIsly do dzisiaj zadre?
ale jak sobie poscielisz tak sie wyspisz ,no i śpimy w srodku tabeli.